Тури по Україні

Про тур

Для мандрівників Україна – це напрямок, багата культурою і традиціями, де стародавня історія тісно переплітається з сучасністю. Це напрочуд гарна країна, щедро обдарована природою та історією, країна, кожен куточок якої унікальний по-своєму. Відпочиваючи в Україні, Ви зможете насолодитися прекрасними пейзажами і поповнити свій багаж вражень від перегляду історичних і культурних пам’яток. Тури по Україні можуть бути організовані як для груп туристів, так і індивідуально, з розробкою окремого маршруту за спецзамовленням.

Західна Україна

Запрошуємо Вас в захоплюючу подорож по Закарпаттю. Ви зможете побачити європейське місто Ужгород, відвідати п’ять замків Закарпаття, побачити Карпати і продегустувати закарпатське вино. Влаштуйте собі незабутній вікенд – рушайте в подорож по королівському місту-музею Кам’янець-Подільському. Ви побачите заповідну частину – старе місто, розташоване на скелястому півострові, який був утворений каньйоном Смотрича, Стару Фортецю – візитну картку цього міста, а також Національний парк «Подільські Товтри». Обов’язково відвідайте Львів – прогуляйтеся на Високий Замок, досліджуйте околиці легендарного центру міста. І не забудьте зазирнути в Шевченківський Гай – музей під відкритим небом.

Південна Україна

Запрошуємо Вас в захоплюючу подорож по Закарпаттю. Ви зможете побачити європейське місто Ужгород, відвідати п’ять замків Закарпаття, побачити Карпати і продегустувати закарпатське вино. Влаштуйте собі незабутній вікенд – рушайте в подорож по королівському місту-музею Кам’янець-Подільському. Ви побачите заповідну частину – старе місто, розташований на скелястому півострові, який був утворений каньйоном Смотрича, Стару Фортецю – візитну картку цього міста, а також Національний парк «Подільські Товтри». Популярним туристичним регіоном стала Вінниця та Вінницька область. Ви побачите співаючі фонтани, унікальні парки і палаци, архітектурні пам’ятники.


Порадитися з турекспертом

Бронювати зараз