Весільні тури

Про тур

Весільні тури це яскравий початок спільного життя, спогади від якого залишаються на завжди. У світі є безліч місць, створених спеціально для молодят. Удвох далеко від дому і міської метушні починати спільне життя, десь на березі блакитного моря – це найказковіша  і незабутня подорож. Весільні тури з організацією одруження за кордоном – це справа приємна, але клопітка. Довірте її  нашим професіоналам, неважливо, чи віддаєте перевагу Ви усамітненню чи весільну церемонію з родичами.
Ми проконсультуємо Вас по необхідних документах, їх оформленню, вибору ідеального місця та організації церемонії.

Послуги з організації

Весільні тури це не тільки медовий місяць. Ви можете офіційно укласти шлюб за кордоном, а можна влаштувати символічну весільну церемонію в будь-якій країні світу. Якщо побажаєте, влаштуємо для Вас православне вінчання за кордоном (Італія, Франція, Ізраїль, Чехія, Греція, Кіпр). Є можливість укладення шлюбу на яхті або в красивому замку – вибір за Вами. Наше агентство знає всі тонкощі офіційної реєстрації шлюбу за кордоном. Ми беремо на себе всі клопоти і організацію заходів щодо проведення святкування (Весільні костюми і взуття, перукаря і візажиста, автомобіль, букет, торт і різні тонкощі, а також фото та відео-зйомка).

Куди поїхати

При виборі країни, куди можна відправитися в подорож, керуйтеся своїм внутрішнім світовідчуттям і настроєм. Хочете романтики і усамітнення? Тоді ідеальним варіантом буде невеликий острів з жовтим піском і бунгало на березі океану. До таких напрямків можна віднести Мальдіви, Домінікану, Таїланд, Сейшели, Маврикій, Шрі-Ланку. А якщо Вам до душі жваві вулиці, колорит великого міста, тоді Вам до Європи. Ідеальними країнами є Італія, Франція, Чехія, Словенія, Греція, Кіпр. Просто поніжитися біля моря також можна в будь-якій жаркій країні, наприклад, в Єгипті, Туреччині, ОАЕ або Тунісі. Варіантів маса! Наше агентство знає райські куточки світу, а також знаємо всі тонкощі офіційної реєстрації шлюбу за кордоном. Все, що Вам потрібно – розповісти нам про мрію.


Порадитися з турекспертом

Бронювати зараз