Week-end тури

Про тур

Якщо заслужена відпустку ще не скоро, це не означає, що потрібно  відмовитися від відпочинку. Тури на вихідні дні – прекрасний вибір! Такий відпочинок приємний тим, що за короткий час Ви отримуєте максимальну кількість вражень і при цьому витрачаєте мінімум грошових витрат. На теперішній час тури вихідного дня актуальні, як для любителів екскурсійного та пляжного відпочинку, так і для любителів шопінгу. Такі тури є відмінною можливість організувати недорогий відпочинок на вихідні.

Куди поїхати за кордон

Week-end тури можуть бути пізнавальними, з відвідуванням історичних пам’яток і архітектурних ансамблів, або пам’яток природи та національних парків. Так, наприклад, Ви можете злітати в Стамбул і за 2-3 дні не тільки подивитися величезну кількість пам’яток, а й зробити шопінг на відомому Гранд Базарі. Якщо це тривалі вихідні та у Вас в запасі є 3-4 дня, то радимо відвідати Прагу, де у Вас буде не тільки екскурсії по головних визначних пам’ятках, а й цілий вільний день для відвідування магазинів, легендарних пивоварень. Або ж рушайте в Берлін – в один з наймодніших міст Європи, місто з непростою історією, який, тим не менш, зумів повернути колишнє в свою користь.

Відпочинок в межах країни

Щоб змінити обстановку можна здійснити подорож  по Західній Україні, де Ви чудово відпочинете душею та тілом, при цьому подихаєте свіжим гірським повітрям і поринете в чисті води гірських річок. Провести два незабутніх вихідних дня  можна в Одесі, де в будь-який час року відпочивати одне задоволення. Також можна провести незвичайні вихідні, поїхавши  в гастрономічний тур вихідного дня, винний погріб Закарпаття, закарпатська кухня, дегустація сирів, кращі ресторани Львова та Ужгорода, майстер-класи з приготування страв української народної кухні – Україна може запропонувати Вам багато смачного і цікавого.


Порадитися з турекспертом

Бронювати зараз